Imperiul Tracia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alianta ZEU N de pe jocul Ikariam.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Armata Intrebari

Go down 
4 posters
AuthorMessage
FFOBV




Posts : 5
Join date : 2010-03-26
Age : 26
Location : In fata calculatorului

Armata Intrebari Empty
PostSubject: Armata Intrebari   Armata Intrebari Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 1:24 am

Question Stiu ca au fost multe intrebari despre armata dar nu toate raspunsurile au fost ... suficiente

Like a Star @ heaven De la ce marime a orasului ar trebui sa ne apucam sa ne facem o armata mare?

Like a Star @ heaven Care e cea mai buna varianta de armata?(spuneti-ne cati din aia,sau de aia...ar trebui sa avem)

Like a Star @ heaven Sa atacam doar cand producem gold de placam corabiile cu el(metafora!) sau si cand nu avem asta dar punem 0 cercetatori muncitori...

scratch cam greu lol!
Back to top Go down
Admin
bRaNd
Admin


Posts : 25
Join date : 2010-03-21
Age : 28
Location : In mintea altora.

Armata Intrebari Empty
PostSubject: Re: Armata Intrebari   Armata Intrebari Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 1:36 am

Doar ce vream sa trimit si eu un circult pe la ce level ar fii bine sa intemeiez o armata si cam cati (phalanx aruncatori de prastie,spadasini etc) sa am..
Back to top Go down
https://imperiul-tracia.board-directory.net
Piedone




Posts : 3
Join date : 2010-03-22
Age : 62
Location : Timisoara

Armata Intrebari Empty
PostSubject: Re: Armata Intrebari   Armata Intrebari Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 4:51 am

si eu as vrea sa stiu asa ceva ...asteptam raspuns de la cei mai mari si mai vechi
Back to top Go down
Angel Eyes
bRaNd



Posts : 7
Join date : 2010-03-21
Location : PARADIS

Armata Intrebari Empty
PostSubject: Re: Armata Intrebari   Armata Intrebari Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 3:13 am

armata o faci cand vrei sa incepi sa jefuiesti sau cand ai probleme si trebuie sa te aperi. cat despre ce unitati ar trebui sa aibe fiecare in functie de punctaj o sa scriu pe pagina interna a aliantei. cresterea sau scaderea aurului nu prea are legatura cu trupele - daca sa pleci cu ele sau nu. daca ai aur de unde sa iti scada .. poti pleca linistit.
daca vreti sa vi se explice mai bine jocul si ce trebuie sa faceti aveti nevoie de un id de skype ca sa va bag in conferinta aliantei pentru ca nu o sa stea nimeni sa posteze pe forum ce trebuie sa faca fiecare
Back to top Go down
Admin
bRaNd
Admin


Posts : 25
Join date : 2010-03-21
Age : 28
Location : In mintea altora.

Armata Intrebari Empty
PostSubject: Re: Armata Intrebari   Armata Intrebari Icon_minitimeWed Mar 31, 2010 9:33 am

Topic Closed!
Daca mai aveti intrebari Astept Pm'uri!
Daca angel mai are de adaugat ceva Dai unlock!
Back to top Go down
https://imperiul-tracia.board-directory.net
Sponsored content





Armata Intrebari Empty
PostSubject: Re: Armata Intrebari   Armata Intrebari Icon_minitime

Back to top Go down
 
Armata Intrebari
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Imperiul Tracia :: Ajutor & intrebari-
Jump to: